ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Raxius Zenith Z1 i7 RTX4060Ti-127F016
Bellek (RAM)
64 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 64 GB |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Raxius Zenith Z1 |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.10 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.90 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 12 Adet |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 2 TB |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Diğer Bağlantılar | 1 Adet DVI |
| Ekran | Yok |
| Güç Kaynağı | 750 W |
| Kasa Tipi | Full Tower |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i7-12700F |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 20 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 25 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci TDP | 65 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | Boşta Bekleme Enhanced Intel SpeedStep Technology Execute Disable Bit Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Technology Intel Optane Memory Supported Intel OS Guard Intel Smart Cache Intel Speed Shift Technology Intel Termal İzleme Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Volume Management Device (VMD) Mod Tabanlı Yürütme Denetimi (MBE) Sanallaştırma Secure Key VT-d VT-x |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4060Ti |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | NVIDIA |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 2310 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 2540 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 128 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB-A | 7 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| İşlemci Nesli | 12.Nesil |
| Klavye Mouse | Yok |