ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Raxius Zenith Z1 i5 3050-124A010
Bellek (RAM)
16 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Raxius Zenith Z1 |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.50 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics 730 |
| Diğer Bağlantılar | 1 Adet DVI |
| Ekran | Yok |
| Güç Kaynağı | 750 W |
| Kasa Tipi | Full Tower |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i5-12400 |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 18 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci TDP | 65 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX2 Boşta Bekleme Enhanced Intel SpeedStep Technology Execute Disable Bit Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Technology Intel Optane Intel OS Guard Intel Smart Cache Intel Speed Shift Technology Intel Termal İzleme Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Volume Management Device (VMD) Mod Tabanlı Yürütme Denetimi (MBE) Sanallaştırma Secure Key SSE 4.2 VT-d VT-x |
| Dahili Grafik Temel Hız | 300 MHz |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | NVIDIA |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 1550 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 1780 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 128 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB-A | 7 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| İşlemci Nesli | 12.Nesil |
| Klavye Mouse | Yok |
| Dahili Grafik Azami Hız | 1450 MHz |
| Dahili Grafik Ekran Desteği | 4 |