ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
RaXius MP S3A R5 SD-743U001
Bellek (RAM)
8 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| İşletim Sistemi | DOS |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | RaXius MP S3A |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | AMD |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 5 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.3 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.3 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Bellek Frekansı | 4800 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Azami Bellek Desteği | 64 GB |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon Graphics |
| Diğer Bağlantılar | 1 Adet DisplayPort Bluetooth Wi-Fi |
| Ekran | Yok |
| Güç Kaynağı | 65 W |
| Kasa Tipi | Mini |
| İşlemci Modeli (CPU) | AMD Ryzen 5 7430U |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 15 MB |
| İşlemci Litografi | 7 nm |
| İşlemci TDP | 15 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AMD Enhanced Virus Protection (NX bit) AMD FreeSync Technology CPU Socket FP6 HDCP Version Supported 2.2 Miracast Multi-Monitor Support Multithreading (SMT) USB Type-C DisplayPort Alternate Mode |
| Dahili Grafik Temel Hız | 1800 MHz |
| USB-A | 6 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| Diğer Özellikler | Bakır Soğutma Fanı Kompakt Tasarım RGB Işıklandırma 3 Mod Seçeneği |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | 2xM2 NVMe |
| Klavye Mouse | Yok |