ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
MSI
MSI Cubi 5 12M-040EU
Bellek (RAM)
8 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ağırlık | 0.55 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| HDMI Özellikleri | HDMI 2.0 |
| Kullanım Amacı | Ev & Ofis |
| Ürün Ailesi | MSI MiniPC |
| Ürün Serisi | Cubi 5 12M |
| Genişlik | 124 mm |
| Derinlik | 124 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Temel Frekans | 3.50 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.70 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Bellek Frekansı | 3200 MHz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Azami Bellek Desteği | 64 GB |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 256 GB |
| Optik Okuyucu | Yok |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Yükseklik | 53.7 mm |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics |
| Diğer Bağlantılar | 1 Adet DisplayPort Bluetooth Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kasa Tipi | Mini |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i7-1255U |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 12 MB |
| İşlemci Litografi | 7 nm |
| İşlemci TDP | 15 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX2 Execute Disable Bit Intel 64-bit Intel Adaptix Technology Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Boot Guard Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Technology Intel OS Guard Intel Ses ile Uyandırma Teknolojisi Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Trusted Execution Teknolojisi Intel Volume Management Device (VMD) Intel Yüksek Tanımlı Ses MPI SoundWire 1.2 Sanallaştırma Secure Key SSE 4.2 VT-x |
| Harici Ekran Kartı | Yok |
| USB-A | 4 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| İşlemci Nesli | 12.Nesil |
| Toplam Bellek Slotu | 2 Adet |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Klavye Mouse | Yok |
| Dahili Grafik Azami Hız | 1250 MHz |
| Dahili Grafik Ekran Desteği | 4 |