ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo V50a 11FJ00A6TX031
Bellek (RAM)
40 GB
Ekran Boyutu
23.8 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 40 GB |
| Ağırlık | 6.70 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| HDMI Özellikleri | HDMI 1.4 |
| Kullanım Amacı | Ev & Ofis |
| Ürün Ailesi | Lenovo V Series AIO |
| Ürün Serisi | V50a-24 |
| Genişlik | 541 mm |
| Derinlik | 214 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.00 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 3.60 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2020 2.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Bellek Frekansı | 3200 MHz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 500 GB |
| Optik Okuyucu | Var |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Yükseklik | 450 mm |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics 630 |
| Diğer Bağlantılar | Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth 5.0 |
| Ekran | Var |
| Kasa Tipi | AIO (Hepsi Birarada) |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i5-10400T |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 12 MB |
| İşlemci Litografi | 14 nm |
| İşlemci TDP | 35 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | Enhanced Intel SpeedStep Technology Idle States Intel Hyper-Threading Technology Intel Identity Protection Technology Intel Optane Memory Supported Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Virtualization Technology Thermal Monitoring Technologies |
| Dahili Grafik Temel Hız | 350 MHz |
| USB-A | 5 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| Diğer Özellikler | Kart Okuyucu 720p HD Kamera |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| İşlemci Nesli | 10. Nesil |
| Toplam Bellek Slotu | 2 Adet |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Klavye Mouse | Var |
| Optik Okuyucu Özellikleri | DVD±RW |
| Ekran Boyutu | 23.8 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Özellikleri | IPS Panel Yansımasız Yüzey 250 Nit Parlaklık |
| Dahili Grafik Azami Hız | 1100 MHz |
| Dahili Grafik Ekran Desteği | 3 |