ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo ThinkCentre Neo 50a (12B90048TX)
Bellek (RAM)
16 GB
Ekran Boyutu
23.8 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ağırlık | 11.88 kg |
| İşletim Sistemi | DOS |
| HDMI Özellikleri | HDMI 2.1 |
| Kullanım Amacı | Ev & Ofis |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkCentre Neo |
| Ürün Serisi | ThinkCentre Neo 50a (24") |
| Genişlik | 541 mm |
| Derinlik | 220 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Temel Frekans | 3.50 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.70 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 14 Adet |
| Bellek Frekansı | 4800 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Optik Okuyucu | Opsiyonel |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Yükseklik | 482 mm |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics |
| Diğer Bağlantılar | Bluetooth 5.1 2x2 Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ekran | Var |
| Kasa Tipi | AIO (Hepsi Birarada) |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i7-12700H |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 20 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 24 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci TDP | 45 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Virtualization Technology Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | Intel Arc A370M |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | INTEL |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 1400 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 1550 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 64 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 4 GB |
| USB-A | 2 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| Diğer Özellikler | 5 MP Açılır Web Kamera |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| İşlemci Nesli | 12.Nesil |
| Toplam Bellek Slotu | 2 Adet |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Klavye Mouse | Var |
| Ekran Boyutu | 23.8 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Özellikleri | Çerçevesiz Geniş Görüntüleme Açısı Yansımasız Yüzey 60Hz Tazeleme Oranı |
| Dahili Grafik Azami Hız | 1400 MHz |
| Dahili Grafik Ekran Desteği | 4 |