ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo ThinkCentre Neo 50a (12B800DJTX)
Bellek (RAM)
8 GB
Ekran Boyutu
23.8 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ağırlık | 11.88 kg |
| İşletim Sistemi | DOS |
| HDMI Özellikleri | HDMI 2.1 |
| Kullanım Amacı | Ev & Ofis |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkCentre Neo |
| Ürün Serisi | ThinkCentre Neo 50a (24") |
| Genişlik | 541 mm |
| Derinlik | 220 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Temel Frekans | 3.30 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Bellek Frekansı | 4800 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Optik Okuyucu | Opsiyonel |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Yükseklik | 482 mm |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics (12.Nesil İşlemciler İçin) |
| Diğer Bağlantılar | Bluetooth 5.1 2x2 Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ekran | Var |
| Kasa Tipi | AIO (Hepsi Birarada) |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i5-12450H |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 12 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci Diğer Özellikler | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Technology Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Harici Ekran Kartı | Yok |
| USB-A | 2 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| Diğer Özellikler | 5 MP Açılır Web Kamera |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| İşlemci Nesli | 12.Nesil |
| Toplam Bellek Slotu | 2 Adet |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Klavye Mouse | Var |
| Ekran Boyutu | 23.8 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Özellikleri | Çerçevesiz Geniş Görüntüleme Açısı Yansımasız Yüzey 60Hz Tazeleme Oranı |
| Dahili Grafik Azami Hız | 1200 MHz |