ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo ThinkCentre M70q 11N0S2HS00
Bellek (RAM)
16 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ağırlık | 1.25 kg |
| İşletim Sistemi | DOS |
| Kullanım Amacı | Ev & Ofis |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkCentre |
| Ürün Serisi | ThinkCentre M70q |
| Genişlik | 37.0 mm |
| Derinlik | 183 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Temel Frekans | 1.3 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 3.7 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2021 1. Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Bellek Frekansı | 2666 MHz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Optik Okuyucu | Yok |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Yükseklik | 179 mm |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics 730 |
| Diğer Bağlantılar | 1 Adet DisplayPort Bluetooth 5.1 Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ekran | Yok |
| Kasa Tipi | Micro Tower |
| Klavye Mouse Özellikleri | Kablolu Klavye & Mouse |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i5-11400T |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 12 MB |
| İşlemci Litografi | 14 nm |
| İşlemci TDP | 35 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX2 Boşta Bekleme Intel Deep Learning Boost (DL Boost) Intel Gaussian and Neural Accelerator 2.0 Intel Hyper-Threading Intel Kimlik Doğrulama Intel Smart Cache Intel SpeedStep Intel Termal İzleme Intel Turbo Boost 2.0 Sanallaştırma SSE 4.2 VT-d VT-x |
| Harici Ekran Kartı | Yok |
| USB-A | 5 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| İşlemci Nesli | 11.Nesil |
| Toplam Bellek Slotu | 2 Adet |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Klavye Mouse | Var |