ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo IdeaCentre 3 F0HN00EATR006
Bellek (RAM)
64 GB
Ekran Boyutu
23.8 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 64 GB |
| İşletim Sistemi | DOS |
| Kullanım Amacı | Ev & Ofis |
| Ürün Ailesi | Lenovo IdeaCentre |
| Ürün Serisi | IdeaCentre AIO 3 |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Temel Frekans | 3.60 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.90 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Dahili Grafik Modeli | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Diğer Bağlantılar | Bluetooth Wi-Fi |
| Ekran | Var |
| Güç Kaynağı | 135 W |
| Kasa Tipi | AIO (Hepsi Birarada) |
| Klavye Mouse Özellikleri | Kablosuz Klavye & Mouse |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i7-13620H |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 24 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci Diğer Özellikler | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Directo Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Harici Ekran Kartı | Yok |
| USB-A | 3 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 2 Adet |
| Diğer Özellikler | Web Kamera |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| İşlemci Nesli | 13.Nesil |
| Klavye Mouse | Var |
| Ekran Boyutu | 23.8 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Özellikleri | IPS Panel Yansımasız Yüzey 100Hz Tazeleme Oranı |
| Dahili Grafik Azami Hız | 1500 MHz |