ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
İzoly Aether
Bellek (RAM)
16 GB
Ekran Boyutu
27 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| İşletim Sistemi | DOS |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Genişlik | 210 mm |
| Derinlik | 396 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i9 |
| İşlemci Temel Frekans | 3.0 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.8 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 4.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 24 Adet |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Optik Okuyucu | Yok |
| Yükseklik | 453.5 mm |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics 770 |
| Diğer Bağlantılar | Wi-Fi |
| Ekran | Var |
| Kasa Tipi | Tower |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i9-13900K |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 32 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 36 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci TDP | 125 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX2 ECC Bellek Desteği EPT Execute Disable Bit Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (DL Boost) Intel Flex Memory Access Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Intel Kimlik Doğrulama Intel OS Guard Intel Sabit Görüntü Platformu Intel Secure Key Intel Smart Cache Intel Speed Shift Intel SpeedStep Intel Standard Manageability (ISM) Intel Termal İzleme Intel Thermal Velocity Boost Intel Thread Director Intel Trusted Execution Teknolojisi (Intel TXT) Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Mod Tabanlı Yürütme Denetimi (MBE) Sanallaştırma SSE 4.2 Stable Image Platform Program (SIPP) VT-d VT-rp VT-x |
| Dahili Grafik Temel Hız | 300 MHz |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | NVIDIA |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 2230 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 2520 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6X |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 384 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 24 GB |
| Diğer Özellikler | RGB Işıklandırma |
| İşlemci Nesli | 13.Nesil |
| Klavye Mouse | Var |
| Ekran Boyutu | 27 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Ekran Özellikleri | Kavisli (Curved) 165Hz Tazeleme Oranı |
| Dahili Grafik Azami Hız | 1650 MHz |
| Dahili Grafik Ekran Desteği | 4 |