ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
HP ProOne 440 G9 9H6X8ET11
Bellek (RAM)
32 GB
Ekran Boyutu
23.8 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Ağırlık | 7.77 kg |
| İşletim Sistemi | DOS |
| Kullanım Amacı | Ev & Ofis |
| Ürün Ailesi | HP ProOne |
| Ürün Serisi | ProOne 440 G9 |
| Genişlik | 539.3 mm |
| Derinlik | 225 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Temel Frekans | 3.70 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.20 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2024 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 20 Adet |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 2 TB |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Yükseklik | 380 mm |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics 770 |
| Diğer Bağlantılar | 1 Adet DisplayPort Bluetooth Wi-Fi |
| Ekran | Var |
| Güç Kaynağı | 120 W |
| Kasa Tipi | AIO (Hepsi Birarada) |
| Klavye Mouse Özellikleri | Kablolu Klavye & Mouse |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i7 14700T |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 28 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 33 MB |
| İşlemci Diğer Özellikler | Enhanced Intel SpeedStep Technology Idle States Intel 64-bit Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Intel Speed Shift Intel Thread Directo Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Volume Management Device (VMD) SSE 4.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Harici Ekran Kartı | Yok |
| USB-A | 5 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| Diğer Özellikler | 5 MP Açılır Web Kamera |
| İşlemci Nesli | 14.Nesil |
| Klavye Mouse | Var |
| Ekran Boyutu | 23.8 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Ekran Özellikleri | %72 NTSC IPS Panel Yansımasız Yüzey 250 Nit Parlaklık |
| Dahili Grafik Azami Hız | 1600 MHz |