ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
HP ProOne 245 G10 9H6V1ET11
Bellek (RAM)
16 GB
Ekran Boyutu
23.8 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ağırlık | 5.37 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| HDMI Özellikleri | HDMI 1.4 |
| Kullanım Amacı | Ev & Ofis |
| Ürün Ailesi | HP ProOne |
| Ürün Serisi | ProOne 245 G10 |
| Genişlik | 540.6 mm |
| Derinlik | 183.7 mm |
| Renk | Beyaz |
| İşlemci Markası | AMD |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 7 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.00 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.50 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Bellek Frekansı | 3200 MHz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Yükseklik | 419 mm |
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon Graphics |
| Diğer Bağlantılar | Bluetooth 5.3 Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ekran | Var |
| Güç Kaynağı | 120 W |
| Kasa Tipi | AIO (Hepsi Birarada) |
| Klavye Mouse Özellikleri | Kablolu Klavye & Mouse |
| İşlemci Modeli (CPU) | AMD Ryzen 7 7730U |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 16 MB |
| İşlemci Litografi | 7 nm |
| İşlemci TDP | 15 W |
| Dahili Grafik Temel Hız | 2000 MHz |
| Harici Ekran Kartı | Yok |
| USB-A | 2 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| Diğer Özellikler | 5 MP Açılır Web Kamera |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Klavye Mouse | Var |
| Ekran Boyutu | 23.8 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Ekran Özellikleri | %72 NTSC IPS Panel Yansımasız (Anti-glare) 250 Nit Parlaklık |