ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dragos Horus (ATM00011938)
Bellek (RAM)
16 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| İşletim Sistemi | DOS |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.5 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.4 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Diğer Bağlantılar | 1 Adet DisplayPort |
| Ekran | Yok |
| Kasa Tipi | Mid Tower |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i5-12400F |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 18 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci TDP | 65 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX2 Boşta Bekleme Enhanced Intel SpeedStep Technology Execute Disable Bit Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Technology Intel Optane Memory Supported Intel Smart Cache Intel Speed Shift Technology Intel Termal İzleme Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Volume Management Device (VMD) Sanallaştırma Secure Key SSE 4.2 VT-d VT-x |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | MSI Radeon RX 6700 XT Mech 2X 12G OC |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | Radeon RX 6700 XT |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 2000 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 16000 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 192 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 12 GB |
| USB-A | 4 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| Diğer Özellikler | RGB Işıklandırma Temperli Cam Kasa |
| İşlemci Nesli | 12.Nesil |
| VGA | 1 Adet |