ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dragos DRx6858 (ATM00012037)
Bellek (RAM)
16 GB
Ekran Boyutu
28 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| İşletim Sistemi | DOS |
| HDMI Özellikleri | HDMI 2.1 |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | AMD |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 5 |
| İşlemci Temel Frekans | 3.60 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.20 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2019 3.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Dahili Grafik Modeli | Yok |
| Diğer Bağlantılar | 1x DisplayPort 1.4a |
| Ekran | Var |
| Kasa Tipi | Mid Tower |
| İşlemci Modeli (CPU) | AMD Ryzen 5 3600 |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 32 MB |
| İşlemci Litografi | 7 nm |
| İşlemci TDP | 65 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AMD fTPM Sanallaştırma |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | NVIDIA |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 1550 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 1780 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 128 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB-A | 6 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 2 Adet |
| Diğer Özellikler | Açılır Yan Panel RGB Işıklandırma Temperli Cam |
| İşlemci Nesli | 3. Nesil |
| Klavye Mouse | Var |
| Ekran Boyutu | 28 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | UHD (4K) |
| Ekran Özellikleri | AMD FreeSync HDR 1 ms Tepki Süresi 144Hz Tazeleme Oranı |