ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dragos DRx6851
Bellek (RAM)
32 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| İşletim Sistemi | DOS |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.5 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.6 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Diğer Bağlantılar | 1 Adet DisplayPort |
| Ekran | Yok |
| Kasa Tipi | Mid Tower |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i5-13400F |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 20 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci TDP | 65 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX2 EPT Execute Disable Bit Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Intel OS Guard Intel Sabit Görüntü Platformu Intel Smart Cache Intel Speed Shift Intel SpeedStep Intel Standard Manageability (ISM) Intel Termal İzleme Intel Thread Director Intel Turbo Boost 2.0 Intel Volume Management Device (VMD) Mod Tabanlı Yürütme Denetimi (MBE) Sanallaştırma Secure Key SSE 4.2 VT-d VT-x |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | NVIDIA |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 1550 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 1780 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 128 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB-A | 4 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| Diğer Özellikler | RGB Işıklandırma Temperli Cam Kasa |
| İşlemci Nesli | 13.Nesil |
| VGA | 1 Adet |