ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dragos DRx6127 (ATM00010172)
Bellek (RAM)
16 GB
Ekran Boyutu
27 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| İşletim Sistemi | DOS |
| HDMI Özellikleri | HDMI 2.0b |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | AMD |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen |
| İşlemci Temel Frekans | 3.4 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.6 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 2.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Diğer Bağlantılar | 1 Adet DVI 1 Adet DisplayPort |
| Ekran | Var |
| Kasa Tipi | Full Tower |
| İşlemci Modeli (CPU) | AMD Ryzen 7 5700X |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 32 MB |
| İşlemci Litografi | 7 nm |
| İşlemci TDP | 65 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AMD Precision Boost 2 AMD Ryzen VR-Ready Premium AMD StoreMI AVX2 ECC Bellek Desteği FMA3 Sanallaştırma SSE 4.2 SSE4A SSSE3 |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | NVIDIA |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 1830 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 2460 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 128 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB-A | 6 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 2 Adet |
| Diğer Özellikler | RGB Işıklandırma Sıvı Soğutma Sistemi Temperli Cam Kasa |
| VGA | 1 Adet |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Klavye Mouse | Var |
| Ekran Boyutu | 27 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Özellikleri | Kavisli (Curved) 2 ms Tepki Süresi 165Hz Tazeleme Oranı |