ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dragos DRX6097 (ATM00010070)
Bellek (RAM)
16 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| İşletim Sistemi | DOS |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Genişlik | 230 mm |
| Derinlik | 476 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.1 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.2 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 16 Adet |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Yükseklik | 497 mm |
| Diğer Bağlantılar | 1 Adet DVI 3 Adet DisplayPort |
| Ekran | Yok |
| Kasa Tipi | Mid Tower |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i7-13700F |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 24 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 30 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci TDP | 65 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX2 Boşta Bekleme Intel 64-bit Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Technology Intel Speed Shift Intel Speed Shift Technology Intel Standard Manageability (ISM) Intel Termal İzleme Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Volume Management Device (VMD) Sanallaştırma SSE 4.2 VT-x |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4060Ti |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | NVIDIA |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 2310 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 2540 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 128 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB-A | 6 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 2 Adet |
| Diğer Özellikler | RGB Işıklandırma Sıvı Soğutma Sistemi Temperli Cam |
| İşlemci Nesli | 13.Nesil |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |