ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dragos DRx6013 (ATM00009820)
Bellek (RAM)
16 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| İşletim Sistemi | DOS |
| HDMI Özellikleri | HDMI 2.0 |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | AMD |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 5 |
| İşlemci Temel Frekans | 3.7 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.0 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 3.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Diğer Bağlantılar | 1 Adet DisplayPort |
| Ekran | Yok |
| Kasa Tipi | Mid Tower |
| İşlemci Modeli (CPU) | AMD Ryzen 5 7500F |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 32 MB |
| İşlemci Litografi | 5 nm |
| İşlemci TDP | 65 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AMD Expo AMD Precision Boost 2 AMD Ryzen Master Utility AVX-512 AVX2 Curve Optimizer Voltage Offsets FMA3 Sanallaştırma SSE4A SSSE3 |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | NVIDIA |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 1320 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 1780 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 192 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 12 GB |
| USB-A | 12 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 2 Adet |
| Diğer Özellikler | Açılır Yan Panel RGB Işıklandırma Temperli Cam |
| İşlemci Nesli | 7. Nesil |