ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dragos DRx5229 (ATM00008720)
Bellek (RAM)
16 GB
Ekran Boyutu
27 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| İşletim Sistemi | DOS |
| HDMI Özellikleri | HDMI 2.0 |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i9 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.4 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.1 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 16 Adet |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Diğer Bağlantılar | 1 Adet DisplayPort |
| Ekran | Var |
| Kasa Tipi | Mid Tower |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i9-12900F |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 24 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 30 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci TDP | 65 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX2 Boşta Bekleme Execute Disable Bit Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Intel Optane Intel OS Guard Intel Secure Key Intel Smart Cache Intel Speed Shift Intel SpeedStep Intel Termal İzleme Intel Thread Director Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Mod Tabanlı Yürütme Denetimi (MBE) Sanallaştırma SSE 4.2 VT-d VT-x |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | NVIDIA |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 1830 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 2460 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 128 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB-A | 12 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 2 Adet |
| Diğer Özellikler | Açılır Yan Panel RGB Işıklandırma Temperli Cam |
| İşlemci Nesli | 12.Nesil |
| Klavye Mouse | Var |
| Ekran Boyutu | 27 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Ekran Özellikleri | Kavisli (Curved) 2 ms Tepki Süresi 165Hz Tazeleme Oranı |