ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dell Precision T5860 (TKNT5860TILP0011A9)
Bellek (RAM)
32 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Ağırlık | 21.70 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Kullanım Amacı | Ofis |
| Ürün Ailesi | Dell Precision |
| Ürün Serisi | T5860 |
| Genişlik | 172 mm |
| Derinlik | 429 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon |
| İşlemci Temel Frekans | 3.10 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.50 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Bellek Frekansı | 4800 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 2 TB |
| Yükseklik | 414 mm |
| Diğer Bağlantılar | Bluetooth 5.3 Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ekran | Yok |
| Güç Kaynağı | 750 W |
| Kasa Tipi | Tower |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Xeon w3-2435 |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 16 Adet |
| İşlemci Diğer Özellikler | Enhanced Intel SpeedStep Intel 64-bit Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) Intel Gelişmiş Matris Uzantıları (AMX) Intel Hyper-Threading Technology Intel Speed Shift Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 SSE 4.2 Transactional Synchronization Extensions |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA RTX A4000 |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | NVIDIA |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 735 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 1560 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 256 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 16 GB |
| USB-A | 5 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| Diğer Özellikler | SD Kart Okuyucu |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Klavye Mouse | Var |