ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dell Precision T3680 (TKNT36804140012NGP05)
Bellek (RAM)
64 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 64 GB |
| Ağırlık | 10.05 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Kullanım Amacı | Ofis |
| Ürün Ailesi | Dell Precision |
| Ürün Serisi | Precision T3680 |
| Genişlik | 173.0 mm |
| Derinlik | 420.2 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i9 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.0 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.8 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2024 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 24 Adet |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Azami Bellek Desteği | 128 GB |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 2 TB |
| Optik Okuyucu | Var |
| USB Type-C | 4 Adet |
| Yükseklik | 372.9 mm |
| Dahili Grafik Modeli | UHD Graphics 770 |
| Diğer Bağlantılar | 2x DisplayPort 1.4a |
| Ekran | Yok |
| Kasa Tipi | Tower |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i9-14900 |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 32 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 36 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci TDP | 65 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX2 Boşta Bekleme Enhanced Intel SpeedStep EPT Execute Disable Bit Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Intel OS Guard Intel Smart Cache Intel Speed Shift Intel Standard Manageability (ISM) Intel Termal İzleme Intel Thermal Velocity Boost Intel Thread Director Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Mode-based Execute Control (MBEC) ntel Adaptive Boost Sanallaştırma Secure Key SSE 4.2 VT-d VT-x |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA RTX A2000 |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | NVIDIA |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 562 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 1200 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 192 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 16 GB |
| USB-A | 6 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| Diğer Özellikler | SD Kart Okuyucu |
| İşlemci Nesli | 14.Nesil |
| Klavye Mouse | Var |
| Optik Okuyucu Özellikleri | DVD±RW |
| Disk Yapılandırması | 1 TB SSD + 1 TB SSD |