ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dell Optiplex 3000MFF (N006O3000MFF04M)
Bellek (RAM)
16 GB
Ekran Boyutu
21.5 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ağırlık | 3.71 kg |
| İşletim Sistemi | DOS |
| HDMI Özellikleri | HDMI 1.4b |
| Kullanım Amacı | Ev & Ofis |
| Ürün Ailesi | Dell OptiPlex |
| Ürün Serisi | Optiplex 3000MFF |
| Genişlik | 92.71 mm |
| Derinlik | 292.8 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i3 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.2 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.1 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 4 Adet |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 256 GB |
| Yükseklik | 290 mm |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics 730 |
| Diğer Bağlantılar | Bluetooth Wi-Fi 1x DisplayPort 1.4a |
| Ekran | Var |
| Kasa Tipi | Mini Tower |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i3-12100T |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 8 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 12 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci TDP | 35 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX2 Boşta Bekleme Execute Disable Bit Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Intel Optane Intel OS Guard Intel Smart Cache Intel Speed Shift Intel SpeedStep Intel Termal İzleme Intel Turbo Boost 2.0 Intel Volume Management Device (VMD) Mod Tabanlı Yürütme Denetimi (MBE) Sanallaştırma Secure Key SSE 4.2 VT-d VT-x |
| Dahili Grafik Temel Hız | 300 MHz |
| Harici Ekran Kartı | Yok |
| USB-A | 6 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| İşlemci Nesli | 12.Nesil |
| Klavye Mouse | Var |
| Ekran Boyutu | 21.5 İnç |
| Dahili Grafik Azami Hız | 1400 MHz |
| Dahili Grafik Ekran Desteği | 4 |