ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Casper
Casper Nirvana A80.1342-DF00R-V-S
Bellek (RAM)
32 GB
Ekran Boyutu
23.8 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Kullanım Amacı | Ev & Ofis |
| Ürün Ailesi | Casper Nirvana AIO |
| Ürün Serisi | Nirvana AIO A800 |
| Genişlik | 540.3 mm |
| Derinlik | 230 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Temel Frekans | 3.40 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.60 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Optik Okuyucu | Yok |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Yükseklik | 521 mm |
| Dahili Grafik Modeli | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Diğer Bağlantılar | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ekran | Var |
| Kasa Tipi | AIO (Hepsi Birarada) |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i5-13420H |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 12 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci Diğer Özellikler | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Technology Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Harici Ekran Kartı | Yok |
| USB-A | 1 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| Diğer Özellikler | Dolby Atmos Yüksekliği Ayarlanabilir Stand 720p HD Kamera |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| İşlemci Nesli | 13.Nesil |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Klavye Mouse | Var |
| Ekran Boyutu | 23.8 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Özellikleri | Anti-Flicker IPS Panel Less Blue Light (Mavi Işık Filtresi) Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) 250 Nit Parlaklık |
| Dahili Grafik Azami Hız | 1400 MHz |
| Dahili Grafik Ekran Desteği | 4 |