ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Casper
Casper Nirvana A60.1255-BV00X-V12
Bellek (RAM)
64 GB
Ekran Boyutu
23.8 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 64 GB |
| İşletim Sistemi | DOS |
| Kullanım Amacı | Ev & Ofis |
| Ürün Ailesi | Casper Nirvana AIO |
| Ürün Serisi | Nirvana AIO A600 |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 198 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Temel Frekans | 3.50 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.70 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 2 TB |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Yükseklik | 460 mm |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics |
| Diğer Bağlantılar | Dual-Band (5GHz) |
| Ekran | Var |
| Kasa Tipi | AIO (Hepsi Birarada) |
| Klavye Mouse Özellikleri | Kablolu Klavye & Mouse |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i7-1255U |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 12 MB |
| İşlemci Litografi | 7 nm |
| İşlemci TDP | 15 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX2 Execute Disable Bit Intel 64-bit Intel Adaptix Technology Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Boot Guard Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Technology Intel OS Guard Intel Ses ile Uyandırma Teknolojisi Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Trusted Execution Teknolojisi Intel Volume Management Device (VMD) Intel Yüksek Tanımlı Ses MPI SoundWire 1.2 Sanallaştırma Secure Key SSE 4.2 VT-x |
| USB-A | 1 Adet |
| HDMI | 1 Adet |
| Diğer Özellikler | Dolby Atmos |
| İşlemci Nesli | 12.Nesil |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Klavye Mouse | Var |
| Ekran Boyutu | 23.8 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Ekran Özellikleri | IPS Panel Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) 178 Derece Görüş Açısı 250 Nit Parlaklık |
| Dahili Grafik Azami Hız | 1250 MHz |
| Dahili Grafik Ekran Desteği | 4 |