ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Casper
Casper Excalibur E65H.121F-BV50X-0FC
Bellek (RAM)
16 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| İşletim Sistemi | DOS |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Casper Excalibur |
| Ürün Serisi | Excalibur E650 |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Temel Frekans | 3.3 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.3 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 4 Adet |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Azami Bellek Desteği | 64 GB |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 500 GB |
| Ekran | Yok |
| Güç Kaynağı | 500 W |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i3-12100F |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 8 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 12 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci TDP | 58 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX2 Boşta Bekleme Execute Disable Bit Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Intel Optane Memory Supported Intel OS Guard Intel Secure Key Intel Smart Cache Intel Speed Shift Intel SpeedStep Intel Termal İzleme Intel Turbo Boost 2.0 Intel Volume Management Device (VMD) Mod Tabanlı Yürütme Denetimi (MBE) Sanallaştırma SSE 4.2 VT-d VT-x |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | NVIDIA |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 1550 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 1780 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 128 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB-A | 2 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| Diğer Özellikler | RGB Özel Tasarım Ön Cam Panel Temperli Yan Cam Panel |
| İşlemci Nesli | 12.Nesil |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Klavye Mouse | Var |