ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus ProArt Station PD5 PD500TC-711700180X-K-44
Bellek (RAM)
16 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Kullanım Amacı | Ev & Ofis |
| Ürün Ailesi | Asus ProArt Station PD5 |
| Ürün Serisi | ProArt Station PD5 PD500TC |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.50 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.90 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2021 1. Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 8 TB |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics 750 |
| Diğer Bağlantılar | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kasa Tipi | Tower |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i7-11700 |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 16 MB |
| İşlemci Litografi | 14 nm |
| İşlemci TDP | 65 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX2 Boşta Bekleme Enhanced Intel SpeedStep Technology Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) Intel Gaussian and Neural Accelerator 2.0 Intel Hyper-Threading Technology Intel Kimlik Doğrulama Intel Sabit Görüntü Platformu Intel Smart Cache Intel Termal İzleme Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel vPro Sanallaştırma SSE 4.2 VT-d VT-x |
| Dahili Grafik Temel Hız | 350 MHz |
| Harici Ekran Kartı | Var |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA RTX A2000 |
| Ekran Kartı İşlemci Markası | NVIDIA |
| Ekran Kartı Normal Frekansı | 562 MHz |
| Ekran Kartı Turbo Frekansı | 1200 MHz |
| Ekran Kartı Bellek Türü | GDDR6 |
| Ekran Kartı Bellek Arayüzü | 192 bit |
| Ekran Kartı Bellek Miktarı | 12 GB |
| USB-A | 2 Adet |
| Diğer Özellikler | ASUS Lumiwiz LED Göstergeleri Dolby Atmos SD Kart Okuyucu |
| İşlemci Nesli | 11.Nesil |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Disk Yapılandırması | 4 TB SSD + 4 TB SSD |
| Dahili Grafik Azami Hız | 1300 MHz |
| Dahili Grafik Ekran Desteği | 3 |
| Sabit Disk Boyutu (HDD) | 8 TB |