ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus Mini PC PB63-B5046AH
Bellek (RAM)
16 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ağırlık | 1.18 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| HDMI Özellikleri | HDMI 2.0 |
| Kullanım Amacı | Ev & Ofis |
| Ürün Ailesi | Asus Mini PC |
| Ürün Serisi | Mini PB63 |
| Genişlik | 175 mm |
| Derinlik | 175 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.5 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.6 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Yükseklik | 44.2 mm |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics 730 |
| Diğer Bağlantılar | Bluetooth 5.2 Wi-Fi 6 (802.11ax) 2x DisplayPort 1.4 |
| Ekran | Yok |
| Kasa Tipi | Mini |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i5-13400 |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 20 MB |
| İşlemci Litografi | 10 nm |
| İşlemci TDP | 65 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX EPT Execute Disable Bit Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Intel Kimlik Doğrulama Intel OS Guard Intel Sabit Görüntü Platformu Intel Smart Cache Intel Speed Shift Intel SpeedStep Intel Standard Manageability (ISM) Intel Termal İzleme Intel Thread Director Intel Turbo Boost 2.0 Intel Volume Management Device (VMD) Mod Tabanlı Yürütme Denetimi (MBE) Sanallaştırma Secure Key SSE 4.2 VT-d VT-x |
| Harici Ekran Kartı | Yok |
| USB-A | 7 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| İşlemci Nesli | 13.Nesil |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Sabit Disk (eMMC) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (eMMC) | 64 GB |