ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple Mac Mini M2 Pro Z170M2PKY32512-7
Bellek (RAM)
32 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Ağırlık | 1.30 kg |
| İşletim Sistemi | macOS Ventura |
| Kullanım Amacı | Ev & Ofis |
| Ürün Ailesi | Apple Mac |
| Ürün Serisi | M2 Pro |
| Genişlik | 197 mm |
| Derinlik | 197 mm |
| Renk | Gümüş |
| İşlemci Markası | Apple |
| İşlemci Serisi | Apple M2 Pro |
| İşlemci Temel Frekans | 2.42 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 3.69 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 12 Adet |
| Bellek Frekansı | 1600 MHz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Optik Okuyucu | Yok |
| USB Type-C | 2 Adet |
| Yükseklik | 36 mm |
| Diğer Bağlantılar | Bluetooth 5.3 Thunderbolt 4 Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ekran | Yok |
| Kasa Tipi | Mini |
| İşlemci Modeli (CPU) | Apple M2 Pro (12CPU / 19GPU) |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 36 MB |
| İşlemci Litografi | 5 nm |
| İşlemci Diğer Özellikler | 4 x Verimlilik Çekirdeği 8 x Performans Çekirdeği 16 Çekirdekli Neural Engine |
| Harici Ekran Kartı | Yok |
| USB-A | 2 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Klavye Mouse | Yok |
| USB Type-C Özellikleri | Dört Adet Thunderbolt 4 |