ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple iMac 24" M3 MQRK3TU/A
Bellek (RAM)
8 GB
Ekran Boyutu
24 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ağırlık | 4.46 kg |
| İşletim Sistemi | macOS Sonoma |
| Kullanım Amacı | Ev & Ofis |
| Ürün Ailesi | Apple iMac |
| Ürün Serisi | iMac M3 2023 |
| Genişlik | 547 mm |
| Derinlik | 147 mm |
| Renk | Gümüş |
| İşlemci Markası | Apple |
| İşlemci Serisi | Apple M3 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.75 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.05 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 4.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| USB Type-C | 2 Adet |
| Yükseklik | 461 mm |
| Dahili Grafik Modeli | 10 Çekirdekli Apple GPU |
| Diğer Bağlantılar | Bluetooth 5.3 Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ekran | Var |
| Kasa Tipi | AIO (Hepsi Birarada) |
| Klavye Mouse Özellikleri | Magic Keyboard & Magic Mouse |
| İşlemci Modeli (CPU) | Apple M3 (8CPU/10GPU) |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 8 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 16 MB |
| İşlemci Litografi | 3 nm |
| İşlemci Diğer Özellikler | 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği 16 Çekirdekli Neural Engine |
| Harici Ekran Kartı | Yok |
| USB-A | 2 Adet |
| HDMI | 1 Adet |
| Diğer Özellikler | Dolby Atmos 6 Hoparlör (Force-Cancelling) 1080p FaceTime HD Kamera |
| VGA | 1 Adet |
| Klavye Mouse | Var |
| Ekran Boyutu | 24 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 4480 x 2520 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort Thunderbolt 3 USB 4 |
| Ekran Özellikleri | Geniş Renk Yelpazesi (P3) True Tone Teknolojisi 1 Milyar Renk Desteği 218 PPI 500 Nit Parlaklık |