ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Acer
Acer Aspire C24-1700 (DQ.BJWEM.004)
Bellek (RAM)
8 GB
Ekran Boyutu
23.8 İnç
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Kullanım Amacı | Ev & Ofis |
| Ürün Ailesi | Acer Aspire |
| Ürün Serisi | Aspire C24 |
| Genişlik | 540.4 mm |
| Derinlik | 37.3 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Temel Frekans | 3.30 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Bellek Frekansı | 3200 MHz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 256 GB |
| Optik Okuyucu | Var |
| USB Type-C | 1 Adet |
| Yükseklik | 405.2 mm |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics |
| Diğer Bağlantılar | Bluetooth 5.0 Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ekran | Var |
| Kasa Tipi | AIO (Hepsi Birarada) |
| İşlemci Modeli (CPU) | Intel Core i5-1235U |
| İşlemci Sanal Çekirdeği | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek (Cache) | 12 MB |
| İşlemci Litografi | 7 nm |
| İşlemci TDP | 15 W |
| İşlemci Diğer Özellikler | AVX2 Intel 64-bit Intel Adaptix Technology Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Boot Guard Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) Intel Flex Memory Access Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Technology Intel OS Guard Intel Ses ile Uyandırma Teknolojisi Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Termal İzleme Intel Thread Director Intel Threat Detection Teknolojisi (TDT) Intel Trusted Execution Teknolojisi Intel Volume Management Device (VMD) Intel vPro Intel Yüksek Tanımlı Ses Mod Tabanlı Yürütme Denetimi (MBE) MPI SoundWire 1.2 Sanallaştırma Secure Key SSE 4.2 VT-x |
| Harici Ekran Kartı | Yok |
| USB-A | 4 Adet |
| Ethernet Ağı | Var |
| HDMI | 1 Adet |
| Diğer Özellikler | 5 MP Açılır Web Kamera |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| İşlemci Nesli | 12.Nesil |
| Klavye Mouse | Var |
| Optik Okuyucu Özellikleri | DVD RW |
| Ekran Boyutu | 23.8 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Dahili Grafik Azami Hız | 1200 MHz |
| Dahili Grafik Ekran Desteği | 4 |