ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Technopc TI14N33 TPNTB10F060268 Notebook
Ekran Boyutu
14.0 İnç
Bellek (RAM)
4 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Kamera Özellikleri | VGA |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Genel Kullanım |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Renk | Gri |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Celeron |
| İşlemci Modeli | Intel Celeron N3350E |
| İşlemci Temel Frekans | 1.10 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 2.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2019 |
| İşlemci Çekirdeği | 2 Adet |
| Sanal Çekirdek | 2 Adet |
| İşlemci Önbellek | 2 MB |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 6 W |
| İşlemci Teknolojileri | Enhanced Intel SpeedStep Technology Idle States Intel Identity Protection Technology Thermal Monitoring Technologies |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 128 GB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
| Dahili Grafik Modeli | Intel HD Graphics 500 |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 650 MHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX Intel Clear Video HD Technology Intel Clear Video Technology Intel Quick Sync Video OpenGL |
| Kart Okuyucu | Var |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 200 MHz |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD Kart Okuyucu |