ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Galaxy Book2 Pro 360 2'si 1 Arada (NP950QED-K00TT001)
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
Hızlı Şarj Özelliği
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Kamera Özellikleri | 2 Adet Mikrofon 1080p FHD |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Kalınlık | 11.9 mm |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Bluetooth Özellikleri | 5.1 |
| Ürün Tipi | 2'si 1 Arada |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Samsung Galaxy Book2 |
| Ürün Serisi | Galaxy Book2 Pro 360 (15.6 İnç) |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Genişlik | 354.8 mm |
| Derinlik | 228.1 mm |
| Renk | Gümüş |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-1260P |
| İşlemci Temel Frekans | 3.40 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.70 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 |
| İşlemci Çekirdeği | 12 Adet |
| Sanal Çekirdek | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek | 18 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Mevcut Bellek Düzeni | Tümleşik 16 GB |
| Toplam Bellek Yuvası | Yok |
| Artırılabilir Bellek | Yok |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 1 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Pil Gücü | 68.0 Wh |
| Pil Özellikleri | 30 Dakikada Yaklaşık %40 Şarj |
| Diğer Özellikler | Jiroskop (Yön & Açı Sensörü) Amplifikatör Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) İvme Ölçer S Pen Desteği 2 x 5W AKG Stereo Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 4 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.4 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Depolama Desteği | 2 x M.2 2230 |
| Kart Okuyucu | Var |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Kart Okuyucu Özellikleri | microSD Kart Okuyucu |