ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
MSI
MSI Vector 17 HX A14VIG-879XTRW23 Notebook
Ekran Boyutu
17.0 İnç
Bellek (RAM)
24 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 17.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 240 Hz |
| Kamera Özellikleri | Gürültü Engelleme |
| Bellek (RAM) | 24 GB |
| Kalınlık | 29.5 mm |
| Ağırlık | 3 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Bluetooth Özellikleri | 5.4 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | MSI Vector 17 HX |
| Ürün Serisi | 17 HX A14Vx |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran Diğer Özellikler | 100% DCI-P3 |
| Genişlik | 380.0 mm |
| Derinlik | 298.0 mm |
| Renk | Koyu Gri |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i9 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i9-14900HX |
| İşlemci Temel Frekans | 2.20 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.80 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2024 |
| İşlemci Çekirdeği | 24 Adet |
| Sanal Çekirdek | 32 Adet |
| İşlemci Önbellek | 36 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thermal Velocity Boost Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 5600 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Artırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 96 GB |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 2 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4090 175W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1455 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2040 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 4 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 256 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2023 1. Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | DirectX 12 Ultimate DLSS 3 (Super Resolution + Frame Generation) NVIDIA GPU Boost NVIDIA Reflex PCI Express Gen 4 Resizable BAR Vulkan 4.6 5th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 16 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 3 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x1) USB-C 3.2 Gen 2 (x2) |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery (x1) |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | 2.5 Gbps |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Killer Wi-Fi 7 (802.11be 6 GHz) |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Bağımsız RGB Aydınlatmalı Tuşlar |
| Pil Gücü | 90.0 Wh |
| Diğer Özellikler | 2 x 2W Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 8 x Performans Çekirdeği (2.2 - 5.8 GHz) 16 x Verimlilik Çekirdeği (1.6 - 4.1 GHz) |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | 14.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.65 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Depolama Desteği | 1 x M.2 SSD PCI 4.0 1 x M.2 SSD PCI 5.0 |
| Kart Okuyucu | Var |
| Verimlilik Çekirdeği Düşük Frekansı | 1.60 GHz |
| Verimlilik Çekirdeği Turbo Frekansı | 4.10 GHz |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD Express |