ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
MSI
MSI Titan 18 HX Dragon Edition Norse Myth A2XWJG-272TR Notebook
Ekran Boyutu
18.0 İnç
Bellek (RAM)
96 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Magnezyum + Alüminyum Alaşım |
| Ekran Boyutu | 18.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840 x 2400 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Kamera Özellikleri | FHD Kızılötesi HDR 3D Gürültü Engelleme (3DNR+) |
| Bellek (RAM) | 96 GB |
| Kalınlık | 24 mm |
| Ağırlık | 3.6 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bluetooth Özellikleri | 5.4 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | MSI Gaming |
| Ürün Serisi | Titan 18 HX Dragon Edition Norse Myth |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | UHD+ |
| Ekran Parlaklığı | 1000 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Ekran Diğer Özellikler | 100% DCI-P3 DisplayHDR 1000 Mini LED True Color 2.000.000:1 Kontrast 4k |
| Genişlik | 404 mm |
| Derinlik | 307.5 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 9 |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 9 285HX |
| İşlemci Temel Frekans | 2.8 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.5 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2025 |
| İşlemci Çekirdeği | 24 Adet |
| Sanal Çekirdek | 24 Adet |
| İşlemci Önbellek | 36 MB |
| İşlemci Teknolojileri | AVX2 Intel 64 Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel SpeedStep Intel Thread Director Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice SSe4.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 6400 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Artırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 96 GB |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 6 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 5090 175 W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1597 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2160 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 4 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 256 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 1. Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | AI Cores 328 AI Performance (INT8) 363 TOPS DirectX 12 Ultimate DLSS 4 NVIDIA GPU Boost NVIDIA Reflex 2 PCI Express Gen 5 Resizable BAR Vulkan RT API & OpenGL 4.6 3x 9th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 24 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port Thunderbolt 5 (Azami 120 Gbps) |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery 3.1 (x1) |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | 2.5 Gbps |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Copilot Tuşu Mekanik Tuşlar (Cherry MX) SteelSeries (Özel Oyuncu Tuşları) |
| Pil Gücü | 99.9 Wh |
| Diğer Özellikler | Dynaudio Güvenilir Platform Modülü TPM 2.0 (Yazılım) Microsoft Pluton Security Nahimic Audio (Steelseries Destekli) Vapor Chamber Soğutucu 2 x 2W Woofer 4 x 2W Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 8 x Performans Çekirdeği (2.8 - 5.5 GHz) 16 x Verimlilik Çekirdeği (2.1 - 4.6 GHz) |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Graphics |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 2 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | AV1 Encode/Decode DirectML DirectX 12.2 DisplayPort 2.1 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode HDMI 2.1 Intel Deep Learning Boost Intel Quick Sync Video ONNX RT OpenCL 3.0 OpenGL 4.5 VP9 Bitstream & Decoding WindowsML X-cores 4 |
| Depolama Desteği | 1 x M.2 SSD PCIe 5.0 3 x M.2 SSD PCIe 4.0 |
| Kart Okuyucu | Var |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 300 MHz |
| NPU (Sinirsel İşlem Birimi) | Intel AI Boost |
| NPU Diğer Özellikler | DirectML NPU Peak TOPS (Int8) 13 ONNX RT Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği WindowsML |
| Mini DisplayPort | Var |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD Kart Okuyucu |