ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
MSI
MSI Stealth A16 AI+ A3XVGG-087TR Notebook
Ekran Boyutu
16.0 İnç
Bellek (RAM)
32 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840 x 2400 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Kamera Özellikleri | FHD Kızılötesi (HDR Destekli) 3D Gürültü Engelleme (3DNR+) 1080p Kızılötesi (Kapatılabilir) |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Kalınlık | 19.95 mm |
| Ağırlık | 2.1 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bluetooth Özellikleri | 5.4 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | MSI Stealth A16 AI+ A3XV |
| Ürün Serisi | Stealth A16 AI+ A3XVxx |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | UHD+ |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Ekran Diğer Özellikler | Mini LED |
| Genişlik | 355.8 mm |
| Derinlik | 259.7 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | AMD |
| İşlemci Serisi | Ryzen AI 9 |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| İşlemci Temel Frekans | 3.30 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.10 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2024 |
| İşlemci Çekirdeği | 12 Adet |
| Sanal Çekirdek | 24 Adet |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Transistör Mesafesi | 4 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 54.0 W |
| İşlemci Teknolojileri | AMD EXPO Memory Overclocking Technology AMD SmartAccess Memory AMD SmartShift MAX Curve Optimizer Voltage Offsets Multithreading (SMT) Precision Boost Overdrive |
| Bellek Frekansı | 7500 MHz |
| Bellek Türü | LPDDR5X |
| Artırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 64 GB |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 2 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4070 105W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1230 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2175 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 4 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2023 1. Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | DirectX 12 Ultimate DLSS 3 (Super Resolution + Frame Generation) NVIDIA GPU Boost NVIDIA Reflex PCI Express Gen 4 Resizable BAR Vulkan 4.6 5th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x1) USB-C 3.2 Gen 2 (x1) |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery 3.0 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | 2.5 Gbps |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | SteelSeries (Özel Oyuncu Tuşları) |
| Pil Gücü | 99.9 Wh |
| Diğer Özellikler | Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 2W Hoparlör 4 x 2W Woofer |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 4x Zen 5 8x Zen 5c |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon 890M |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | AMD Free Sync Technology DirectX 12 DisplayPort 2.1 HDCP 2.3 HDMI 2.1 Miracast |
| Depolama Desteği | 2 x M.2 SSD PCIe 4.0 |
| Kart Okuyucu | Var |
| Verimlilik Çekirdeği Düşük Frekansı | 2.00 GHz |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 2900 MHz |
| NPU (Sinirsel İşlem Birimi) | AMD Ryzen AI |
| NPU Diğer Özellikler | 50 TOPS |
| Kart Okuyucu Özellikleri | microSD Kart Okuyucu |