ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
MSI
MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR Notebook
Ekran Boyutu
17.3 İnç
Bellek (RAM)
32 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 17.3 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Kamera Özellikleri | HD 3D Gürültü Engelleme (3DNR) 30FPS |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Kalınlık | 22.2 mm |
| Ağırlık | 2.5 kg |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | 4K @ 60Hz |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | MSI Cyborg 17 |
| Ürün Serisi | Cyborg 17 B13W |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Genişlik | 399.3 mm |
| Derinlik | 258.0 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-13620H |
| İşlemci Temel Frekans | 3.60 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.90 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Sanal Çekirdek | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 5200 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Mevcut Bellek Düzeni | 2 x 16 GB |
| Azami Bellek Desteği | 96 GB |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 5060 55W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1455 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2497 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 3 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 2.Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | DirectX 12 Ultimate DLSS 4 G-SYNC NVIDIA GPU Boost NVIDIA Reflex 2 PCI Express Gen 5 Resizable BAR Vulkan RT API & OpenGL 4.6 1x 9th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port USB-C 3.2 Gen 1 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | 4 Bölgeli RGB Aydınlatma |
| Pil Gücü | 55.2 Wh |
| Diğer Özellikler | Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Nahimic 3 Audio 2 x 2W Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.5 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Depolama Desteği | 1 x M.2 SSD PCIe 4.0 |
| Kart Okuyucu | Var |