ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
MSI
MSI Cyborg 15 A13VF-892XTRA10 Notebook
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
24 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Alüminyum Kapak Yarı Şeffaf Plastik Alt Kasa |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Bellek (RAM) | 24 GB |
| Kalınlık | 22.9 mm |
| Ağırlık | 1.98 kg |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | 4K @ 60Hz |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | MSI Cyborg 15 |
| Ürün Serisi | Cyborg 15 A13V |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Genişlik | 359.4 mm |
| Derinlik | 250.3 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-13620H |
| İşlemci Temel Frekans | 3.60 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.90 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Sanal Çekirdek | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 5200 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Artırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 64 GB |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4060 45W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1470 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2370 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 4 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2023 1. Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | DirectX 12 Ultimate DLSS 3 (Super Resolution + Frame Generation) NVIDIA GPU Boost NVIDIA Reflex PCI Express Gen 4 Resizable BAR Vulkan 4.6 5th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | Display Port USB-C 3.2 Gen 1 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Mavi Tuş Aydınlatması |
| Pil Gücü | 53.5 Wh |
| Diğer Özellikler | Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Nahimic 3 Audio 2 x 2W Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği |
| Pil Hücre Sayısı | 3 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.5 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |