ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Monster Abra A5 V21.6.3 Notebook
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Güçlendirilmiş Plastik |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Kamera Özellikleri | HD |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Kalınlık | 22.7 mm |
| Ağırlık | 1.99 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Bluetooth Özellikleri | 5.2 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 1.4b |
| HDMI Özellikleri | FHD @ 360 Hz HDCP Desteği 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Monster Abra |
| Ürün Serisi | Abra A5 (54 Wh Pil) |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Genişlik | 359.5 mm |
| Derinlik | 238.0 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-13420H |
| İşlemci Temel Frekans | 3.40 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.60 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 3200 MHz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Mevcut Bellek Düzeni | 2 x 8 GB |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 500 GB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 3050 95W |
| GPU Çekirdek Hızı | 1238 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 1500 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 8 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2021 1. Çeyrek |
| GPU Bellek Miktarı | 4 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 1 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | USB-C 3.2 Gen 2 (x2) |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Tek Bölgeli RGB Aydınlatma |
| Pil Gücü | 54.0 Wh |
| Diğer Özellikler | Sound Blaster Studio 2 x 2W Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Dahili Grafik Modeli | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.4 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| USB 2.x | Var |
| USB 2.x Adedi | 1 |
| Kart Okuyucu | Var |
| Wi-Fi Diğer Özellikler | Dual Band |
| Mini DisplayPort | Var |
| Mini DisplayPort Özellikleri | V1.4 |