ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo V15 G4 83A100GPTRA24 Notebook
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
40 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | PC + ABS |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Kamera Özellikleri | 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon |
| Bellek (RAM) | 40 GB |
| Kalınlık | 19.9 mm |
| Ağırlık | 1.65 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| Bluetooth Özellikleri | 5.2 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 1.4b |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Genel Kullanım |
| Ürün Ailesi | Lenovo V15 |
| Ürün Serisi | V15 G4 IRU |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 250 Nit |
| Panel Tipi | TN (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası (Yazılımsal) |
| Genişlik | 359.2 mm |
| Derinlik | 235.8 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-1355U |
| İşlemci Temel Frekans | 3.70 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 3200 MHz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Mevcut Bellek Düzeni | Tümleşik 8 GB + 32 GB |
| Toplam Bellek Yuvası | 8 GB Tümleşik + 1 Yuva |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 2 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 1 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1 |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery 3.0 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Klavye Arka Aydınlatması | Yok |
| Pil Gücü | 38.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Tümleşik |
| Diğer Özellikler | Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.3 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| USB 2.x | Var |
| USB 2.x Adedi | 1 |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810H |