ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo V15 G4 83A10091TR (40GB/1TBSSD/W11H) Notebook
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
40 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | PC + ABS |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Kamera Özellikleri | 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon |
| Bellek (RAM) | 40 GB |
| Kalınlık | 19.9 mm |
| Ağırlık | 1.65 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Bluetooth Özellikleri | 5.1 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 1.4b |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Genel Kullanım |
| Ürün Ailesi | Lenovo V15 |
| Ürün Serisi | V15 G4 IRU |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 250 Nit |
| Panel Tipi | TN (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası (Yazılımsal) |
| Genişlik | 359.2 mm |
| Derinlik | 235.8 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-13420H |
| İşlemci Temel Frekans | 3.40 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.60 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 1 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1 |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery 3.0 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Klavye Arka Aydınlatması | Yok |
| Pil Gücü | 38.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik MobileMark 2018: 6.4 saat 60 Dakikada Yaklaşık %80 Şarj |
| Diğer Özellikler | Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği |
| Dahili Grafik Modeli | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.4 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Depolama Desteği | 1 x 2.5" HDD (1TB) 1 x M.2 2242 SSD (1TB) |
| USB 2.x | Var |
| USB 2.x Adedi | 1 |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810H |
| Ürün Kodları | 83A1008XTR BT24 83A1008XTRH17 83A10096TR ZI725 83A100A4TRW17 |