ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo ThinkPad T14 G6 21QC00CKTX Notebook
Ekran Boyutu
14.0 İnç
Bellek (RAM)
32 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | PC + 20% CF |
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Kamera Özellikleri | Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) Kapatılabilir 2 Adet Mikrofon 5MP 1080p + Kızılötesi Hibrit |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Kalınlık | 17.7 mm |
| Ağırlık | 1.38 kg |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | 4K @ 60Hz |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkPad |
| Ürün Serisi | ThinkPad T14 G6 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD+ |
| Ekran Parlaklığı | 500 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %100 sRGB Low Power |
| Genişlik | 315.9 mm |
| Derinlik | 223.7 mm |
| Renk | Gri |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 7 255U |
| İşlemci Temel Frekans | 2.00 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 2.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2025 |
| İşlemci Çekirdeği | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| İşlemci Teknolojileri | Intel® Active Management Technology (AMT) Intel® Adaptix™ Technology Intel® Boot Guard Intel® Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel® Image Processing Unit 6.0 Intel® One-Click Recovery Intel® Speed Shift Technology Intel® Threat Detection Technology (TDT) Intel® Thunderbolt™ 4 Intel® Trusted Execution Technology Intel® Wake on Voice Max Memory Size (dependent on memory type) 128 GB Memory Types Up to LPDDR5/x 8400 MT/s Up to DDR5 6400 MT/s PCI Express Configurations ‡ 3 (x4) Gen4 + 8 (x1 PCI Support 4.0 Product Tuning (Embedded Uses) x2 x4) Gen4 |
| Bellek Frekansı | 5600 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Mevcut Bellek Düzeni | 2 x 16 GB |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Artırılabilir Bellek | Var |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | Always On 1 x Uyku Modunda Şarj Desteği 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 2.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4 (40 Gbps’ye kadar) |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery 3.0 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (100 / 1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Pil Gücü | 52.5 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik USB-C® (3-pin) |
| Diğer Özellikler | Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 2W Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Graphics |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | AV1 Encode/Decode DirectX* Support 12.2 H.264 Hardware Encode/Decode Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on GPU Max Resolution (HDMI)‡ 4096 x 2304 @ 60Hz (HDMI 2.1 TMDS) 7680 x 4320 @ 60Hz (HDMI2.1 FRL) OpenCL* Support 3.0 OpenGL* Support 4.6 |
| Depolama Desteği | up to 2TB M.2 2280 SSD |
| Kart Okuyucu | Var |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Verimlilik Çekirdeği Düşük Frekansı | 1.7 GHz |
| Verimlilik Çekirdeği Turbo Frekansı | 5.2 GHz |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 2.1 MHz |
| NPU (Sinirsel İşlem Birimi) | Intel® AI Boost |
| NPU Diğer Özellikler | DirectML ONNX RT WindowsML I Software Frameworks Supported by NPU OpenVINO™ NPU Peak TOPS (Int8) 12 Sparsity Support Windows Studio Effects Support |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810H |
| Düşük Güç Çekirdeği Düşük Frekansı | 0.7 GHz |
| Düşük Güç Çekirdeği Turbo Frekansı | 4.2 GHz |
| Kart Okuyucu Özellikleri | Smart Card Reader |