ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo ThinkPad P16 G2 21FA000ETXW21 Notebook
Ekran Boyutu
16.0 İnç
Bellek (RAM)
48 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Alüminyum (Üst) PPS + GF (Alt) |
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Kamera Özellikleri | 1080p Kızılötesi (Kapatılabilir) |
| Bellek (RAM) | 48 GB |
| Kalınlık | 30.2 mm |
| Ağırlık | 2.95 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | 4K @ 240Hz 8K @ 60Hz |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkPad |
| Ürün Serisi | ThinkPad P16 G2 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD+ |
| Ekran Parlaklığı | 300 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %100 Adobe RGB Dolby Vision Eyesafe® Certified 2.0 Fabrika Renk Kalibrasyonu TÜV Rheinland® Low Blue Light |
| Genişlik | 364.0 mm |
| Derinlik | 266.0 mm |
| Renk | Koyu Gri |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-13700HX |
| İşlemci Temel Frekans | 3.70 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 16 Adet |
| Sanal Çekirdek | 24 Adet |
| İşlemci Önbellek | 30 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 5600 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 4 Adet |
| Artırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 192 GB |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 4 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA RTX A1000 |
| GPU Çekirdek Hızı | 1192 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 1627 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 8 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2022 1. Çeyrek |
| GPU Bellek Miktarı | 6 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | 1 x Uyku Modunda Şarj Desteği 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 3 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 1.4 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x2) USB 4 (40 Gbps’ye kadar) USB-C 3.2 Gen 2 (x1) |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery 3.0 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Pil Gücü | 94.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik |
| Diğer Özellikler | Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 2W Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 8 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Dahili Grafik Modeli | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.55 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Depolama Desteği | RAID 0/1 Desteği 2 x M.2 2280 PCIe 4.0x4 (Toplam 8TB) |
| Kart Okuyucu | Var |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810H |
| Ürün Kodları | 21FA000ETXW20 |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD 7.0 Card Reader |