ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo ThinkPad P15 20ST003NTX BT9 Notebook
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
24 GB
Hızlı Şarj Özelliği
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | GFRP + PPS695 + GF (Üst) PPS + GF (Alt) |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Kamera Özellikleri | Kapatılabilir |
| Bellek (RAM) | 24 GB |
| Kalınlık | 31.5 mm |
| Ağırlık | 2.74 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Bluetooth Özellikleri | 5.1 |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkPad |
| Ürün Serisi | ThinkPad P15 (1.Nesil) |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 500 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %72 Renk Gamı Dolby Vision HDR |
| Genişlik | 375.4 mm |
| Derinlik | 252.3 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-10750H |
| İşlemci Temel Frekans | 2.60 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2020 |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 45 W |
| İşlemci Teknolojileri | Enhanced Intel SpeedStep Technology Idle States Intel Flex Memory Access Intel Hyper-Threading Intel Optane Memory Supported Intel Speed Shift Technology Intel Thermal Velocity Boost Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Virtualization Technology Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 2933 MHz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Toplam Bellek Yuvası | 4 Adet |
| Artırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 128 GB |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA Quadro |
| GPU Modeli | NVIDIA Quadro T2000 |
| GPU Çekirdek Hızı | 1575 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 1785 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 12 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR5 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2019 2. Çeyrek |
| GPU Bellek Miktarı | 4 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 3 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Pil Gücü | 94 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.15 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12 Intel Quick Sync Video OpenGL 4.5 4K Desteği (60 Hz) |
| Kart Okuyucu | Var |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 350 MHz |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810G |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD Kart Okuyucu |