ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo Thinkpad E16 21JN0007TX Notebook
Ekran Boyutu
16.0 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Kamera Özellikleri | 2 Adet Mikrofon 1080p Kızılötesi (Kapatılabilir) |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Kalınlık | 19.9 mm |
| Ağırlık | 1.81 kg |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bluetooth Özellikleri | 5.1 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | 4K @ 60Hz |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkPad |
| Ürün Serisi | ThinkPad E16 (1.Nesil) |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD+ |
| Ekran Parlaklığı | 300 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası (Yazılımsal) |
| Genişlik | 356.1 mm |
| Derinlik | 247.7 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-1355U |
| İşlemci Temel Frekans | 3.70 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 3200 MHz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Mevcut Bellek Düzeni | Tümleşik 8 GB + 8 GB |
| Toplam Bellek Yuvası | 8 GB Tümleşik + 1 Yuva |
| Artırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 40 GB |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 1 |
| USB 3.x Özellikleri | Uyku Modunda Şarj Desteği USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 1.4 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x1) USB 4 (x1) USB-C 3.2 Gen 2 (x1) |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery 3.0 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Pil Gücü | 57.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik 60 Dakikada Yaklaşık %80 Şarj |
| Diğer Özellikler | Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 2W Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.3 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Depolama Desteği | 2 x M.2 2242 SSD (1TB) |
| USB 2.x | Var |
| USB 2.x Adedi | 1 |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810H |
| Ürün Kodları | TB21JN0007TX05 |