ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo ThinkPad E14 G7 21SX007DTX016 Notebook
Ekran Boyutu
14.0 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Kamera Özellikleri | Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) FHD 1080p IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Kalınlık | 19.7 mm |
| Ağırlık | 1.34 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | 4K @ 60Hz |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkPad |
| Ürün Serisi | ThinkPad E14 G7 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 300 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) |
| Genişlik | 313 mm |
| Derinlik | 220.3 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 5 |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 5 225U |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.80 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2025 |
| İşlemci Çekirdeği | 12 Adet |
| Sanal Çekirdek | 14 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| İşlemci Teknolojileri | Intel 64 Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 5600 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Artırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 64 GB |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 512 GB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Optik Okuyucu | Yok |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | Uyku Modunda Şarj Desteği USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 2.1 Power Delivery 3.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4 (40 Gbps’ye kadar) |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery 3.1 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Pil Gücü | 64 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik USB-C |
| Diğer Özellikler | Dolby Ses 2 x 2W Harman Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Performans Çekirdeği 2 x Verimlilik Çekirdeği 2 x Verimlilik Çekirdeği (Düşük Güç) |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Graphics |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 2 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.2 Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Depolama Desteği | M.2 2242 SSD up to 1TB - M.2 2280 SSD up to 1TB |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Verimlilik Çekirdeği Düşük Frekansı | 2.40 GHz |
| Verimlilik Çekirdeği Turbo Frekansı | 3.80 GHz |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| NPU (Sinirsel İşlem Birimi) | Intel AI Boost |
| NPU Diğer Özellikler | NPU Peak TOPS (Int8) 12 Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810H |