ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo ThinkPad E14 G6 21M70031TX ZI708 Notebook
Ekran Boyutu
14.0 İnç
Bellek (RAM)
48 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Kamera Özellikleri | FHD 1080p IR Hybrid Kapatılabilir Privacy Shutter |
| Bellek (RAM) | 48 GB |
| Kalınlık | 17.99 mm |
| Ağırlık | 1.44 kg |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | 4K @ 60Hz |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkPad |
| Ürün Serisi | ThinkPad E14 G6 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 300 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) |
| Genişlik | 313 mm |
| Derinlik | 219.3 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 7 155H |
| İşlemci Temel Frekans | 1.40 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.80 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 16 Adet |
| Sanal Çekirdek | 22 Adet |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Transistör Mesafesi | 7 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 5600 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Mevcut Bellek Düzeni | 32 GB + 16 GB |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Artırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 64 GB |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 2 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Optik Okuyucu | Yok |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | Uyku Modunda Şarj Desteği USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 2.1 Power Delivery 3.0 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4 (40 Gbps’ye kadar) USB-C 3.2 Gen 2 (x1) 20Gbps |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery 3.0 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Pil Gücü | 57.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik USB-C |
| Diğer Özellikler | Dolby Ses 2 x 2W Harman Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Verimlilik Çekirdeği (Düşük Güç) 6 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Arc Graphics |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 2.25 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | AV1 Encode/Decode DirectX 12.1 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Verimlilik Çekirdeği Düşük Frekansı | 0.90 GHz |
| Verimlilik Çekirdeği Turbo Frekansı | 3.80 GHz |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| NPU (Sinirsel İşlem Birimi) | Intel AI Boost |
| NPU Diğer Özellikler | Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810H |
| Ürün Kodları | 21M70031TXF19 |
| Düşük Güç Çekirdeği Düşük Frekansı | 0.70 GHz |
| Düşük Güç Çekirdeği Turbo Frekansı | 2.50 GHz |
| NPU Azami Frekans | 1.40 GHz |