ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo ThinkPad E14 G4 21E4S2MLE14BT3 Notebook
Ekran Boyutu
14.0 İnç
Bellek (RAM)
24 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Kamera Özellikleri | 1080p Kızılötesi (Kapatılabilir) |
| Bellek (RAM) | 24 GB |
| Kalınlık | 17.9 mm |
| Ağırlık | 1.64 kg |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bluetooth Özellikleri | 5.1 |
| HDMI Özellikleri | 4K @ 60Hz |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkPad |
| Ürün Serisi | ThinkPad E14 (4.Nesil) |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 300 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC |
| Genişlik | 324.0 mm |
| Derinlik | 220.7 mm |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1235U |
| İşlemci Temel Frekans | 3.30 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 3200 MHz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Mevcut Bellek Düzeni | Tümleşik 8 Gb + 16 GB |
| Toplam Bellek Yuvası | 8 GB Tümleşik + 1 Yuva |
| Artırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 40 GB |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 256 GB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce MX500 |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce MX550 |
| GPU Çekirdek Hızı | 1065 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 1320 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 12 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 64 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2022 2.Çeyrek |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 1 |
| USB 3.x Özellikleri | Uyku Modunda Şarj Desteği |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 1.4 USB 4.0 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery 3.0 |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Pil Gücü | 57.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik |
| Diğer Özellikler | Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) Harman Destekli Dolby Ses 2 x 2W Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Performans Çekirdeği (4.40 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (3.30 GHz) |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.2 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Depolama Desteği | 1 x M.2 2242 PCIe 3.0x4 1 x M.2 2242 PCIe 4.0 |
| USB 2.x | Var |
| USB 2.x Adedi | 1 |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810H |