ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo ThinkBook 16 G7 IML 21MS008RTR 024 Notebook
Ekran Boyutu
16.0 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Alüminyum (Üst) PC + ABS (Alt) |
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Kamera Özellikleri | Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) IR 1080p FHD |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Kalınlık | 17.5 mm |
| Ağırlık | 1.7 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | 4K @ 60Hz |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkBook |
| Ürün Serisi | ThinkBook 16 G7 IML |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 300 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) |
| Genişlik | 356 mm |
| Derinlik | 253.5 mm |
| Renk | Gri |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 7 155H |
| İşlemci Temel Frekans | 1.40 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.80 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 16 Adet |
| Sanal Çekirdek | 22 Adet |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Transistör Mesafesi | 7 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 5600 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Artırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 64 GB |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 1 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen1 (Always on) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 1.4 Power Delivery 3.0 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 10Gbps USB 4 (40 Gbps’ye kadar) |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (100 / 1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Pil Gücü | 71 Wh |
| Pil Özellikleri | USB-C |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Verimlilik Çekirdeği (Düşük Güç) 6 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Arc Graphics |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 2.25 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | AV1 Encode/Decode DirectX 12.1 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding |
| Depolama Desteği | 2x M.2 2280 SSD up to 2TB each |
| Kart Okuyucu | Var |
| Verimlilik Çekirdeği Düşük Frekansı | 0.90 GHz |
| Verimlilik Çekirdeği Turbo Frekansı | 3.80 GHz |
| NPU (Sinirsel İşlem Birimi) | Intel AI Boost |
| NPU Diğer Özellikler | Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği |
| Wi-Fi Diğer Özellikler | 2*2 |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810H |
| Düşük Güç Çekirdeği Düşük Frekansı | 0.70 GHz |
| Düşük Güç Çekirdeği Turbo Frekansı | 2.50 GHz |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD Kart Okuyucu |
| NPU Azami Frekans | 1.40 GHz |