ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo ThinkBook 14 G6 IRL 21KG004NTRF28 Ultrabook
Ekran Boyutu
14.0 İnç
Bellek (RAM)
80 GB
Hızlı Şarj Özelliği
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Kamera Özellikleri | 720p (Kapatılabilir) |
| Bellek (RAM) | 80 GB |
| Kalınlık | 16.9 mm |
| Ağırlık | 1.38 kg |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bluetooth Özellikleri | 5.2 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 1.4b |
| Ürün Tipi | Ultrabook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkBook |
| Ürün Serisi | ThinkBook 14 G6 IRL |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 300 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | 45% NTSC |
| Genişlik | 313.5 mm |
| Derinlik | 224 mm |
| Renk | Gri |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-13700H |
| İşlemci Temel Frekans | 3.70 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 14 Adet |
| Sanal Çekirdek | 20 Adet |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 5200 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 2 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Optik Okuyucu | Yok |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen1 (Always on) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 1.4 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x1) USB 4 (x1) Uyku Modunda Şarj Desteği |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Pil Gücü | 45.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik |
| Diğer Özellikler | Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 2W Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 6 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.5 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Depolama Desteği | 2 x M.2 2280 SSD (2TB) |
| Kart Okuyucu | Var |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810H |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD Kart Okuyucu |