ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo LOQ 15IAX9 883GS007XTRWH13 Notebook
Ekran Boyutu
15.6 İnç
Bellek (RAM)
64 GB
USB Type-C İle Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Gövde Malzemesi | PC + ABS |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Kamera Özellikleri | 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon |
| Bellek (RAM) | 64 GB |
| Kalınlık | 23.9 mm |
| Ağırlık | 2.38 kg |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Bluetooth Özellikleri | 5.2 |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | 4K @ 60Hz |
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Ailesi | Lenovo LOQ |
| Ürün Serisi | LOQ 15IAX9 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 300 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En/Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Değişken Yenileme Hızı Özellikleri | NVIDIA G-SYNC |
| Ekran Diğer Özellikler | %100 sRGB TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası (Yazılımsal) |
| Genişlik | 359.9 mm |
| Derinlik | 258.7 mm |
| Renk | Gri |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-12450HX |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies |
| Bellek Frekansı | 4800 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk Boyutu (SSD) | 2 TB |
| Sabit Disk Tipi (SSD) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| GPU Çekirdek Hızı | 1470 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2370 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 4 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2023 1. Çeyrek |
| GPU Diğer Özellikler | DirectX 12 Ultimate DLSS 3 (Super Resolution + Frame Generation) NVIDIA GPU Boost NVIDIA Reflex PCI Express Gen 4 Resizable BAR Vulkan 4.6 5th Generation NVIDIA Decoder |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 1.4 USB 10Gbps USB-C 3.2 Gen 2 |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery 140W |
| HDMI | Var |
| Ethernet LAN (RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Beyaz Tuş Aydınlatması |
| Pil Gücü | 60.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik MobileMark 25: 3.9 saat Yerel Video Oynatma (1080p/150nit):6 Saat 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj |
| Diğer Özellikler | Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) LA1 Yapay Zeka Çipi Nahimic Audio 2 x 2W Hoparlör |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği |
| Dahili Grafik Modeli | 12.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.3 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 |
| Depolama Desteği | 2 x M.2 2242 SSD (1TB) |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Verimlilik Çekirdeği Düşük Frekansı | 3.10 GHz |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |